950 m | Pupils B Boys - 9-10 | 1:57.696 | Majstrovstvá Slovenska na cestnom okruhu/ SIPM 3,Trnava, 08.07. - 08.07.2023 |
|
200 m | Pupils C Boys - 0-8 | 30.376 | Majstrovstvá Slovenska na dráhe 2022/SIPM, Košice, 21.05. - 21.05.2022 |
|
Rovinka | Pupils C Boys - 0-8 | 7.810 | Majstrovstvá Slovenska na dráhe 2022/SIPM, Košice, 21.05. - 21.05.2022 |
|
90 m | Pupils C Boys - 0-8 | 15.093 | Majstrovstvá Slovenska na cestom okruhu 2022/SIPM,Trnava, 09.07. - 09.07.2022 |
|
Skill Race | Pupils C Boys - 0-8 | 28.030 | Skalka Inline / SIPM, Rajecké Teplice, 31.08. - 31.08.2022 |
|
3 Laps | Pupils B Boys - 9-10 | 34.743 | Majstrovstvá Slovenska v hale 2024 / SIPM 1, 11.02. - 11.02.2024 |
3 Laps | Pupils B Boys - 9-10 | 34.949 | Majstrovstvá Slovenska v hale 2024 / SIPM 1, 11.02. - 11.02.2024 |
3 Laps | Pupils B Boys - 9-10 | 39.601 | Halové Majstrovstvá Slovenska 2023 / SIPM 1, Badín, 04.02. - 04.02.2023 |
|
Dobbin Sprint | Pupils B Boys - 9-10 | 10.090 | Majstrovstvá Slovenska v hale 2024 / SIPM 1, 11.02. - 11.02.2024 |
Dobbin Sprint | Pupils B Boys - 9-10 | 26.600 | Časovka na ovále / SIPM 4, Poprad, 27.08. - 27.08.2023 |
|
400 m | Pupils C Boys - 0-8 | 1:16.505 | Skalka Inline / SIPM, Rajecké Teplice, 31.08. - 31.08.2022 |
|
500 m | Pupils B Boys - 9-10 | 1:05.176 | M-SR na dráhe 2023 / Žiacke kategórie, Košice, 20.05. - 20.05.2023 |
500 m | Pupils C Boys - 0-8 | 1:16.695 | Majstrovstvá Slovenska na dráhe 2022/SIPM, Košice, 21.05. - 21.05.2022 |
|
800 m | Pupils B Boys - 9-10 | 1:44.593 | M-SR na dráhe 2023 / Žiacke kategórie, Košice, 20.05. - 20.05.2023 |
|
1. Lap | Pupils B Boys - 9-10 | 11.280 | Halové Majstrovstvá Slovenska 2023 / SIPM 1, Badín, 04.02. - 04.02.2023 |
1. Lap | Pupils B Boys - 9-10 | 24.710 | M-SR na dráhe 2023 / Žiacke kategórie, Košice, 20.05. - 20.05.2023 |
1. Lap | Pupils B Boys - 9-10 | 1:15.862 | Majstrovstvá Slovenska na cestnom okruhu/ SIPM 3,Trnava, 08.07. - 08.07.2023 |
|
2. Laps | Pupils B Boys - 9-10 | 56.820 | Časovka na ovále / SIPM 4, Poprad, 27.08. - 27.08.2023 |
|
100 m | Pupils B Boys - 9-10 | 14.019 | Majstrovstvá Slovenska na cestnom okruhu/ SIPM 3,Trnava, 08.07. - 08.07.2023 |
100 m | Pupils C Boys - 0-8 | 14.970 | Skalka Inline / SIPM, Rajecké Teplice, 31.08. - 31.08.2022 |
|
300 m | Pupils C Boys - 0-8 | 40.560 | Majstrovstvá Slovenska na cestom okruhu 2022/SIPM,Trnava, 09.07. - 09.07.2022 |
|
5 Laps | Pupils B Boys - 9-10 | 55.800 | Majstrovstvá Slovenska v hale 2024 / SIPM 1, 11.02. - 11.02.2024 |
5 Laps | Pupils B Boys - 9-10 | 1:03.414 | Halové Majstrovstvá Slovenska 2023 / SIPM 1, Badín, 04.02. - 04.02.2023 |
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | Majstrovstvá Slovenska v hale 2024 / SIPM 1, 11.02. - 11.02.2024 |
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | Časovka na ovále / SIPM 4, Poprad, 27.08. - 27.08.2023 |
5. Place | Pupils B Boys - 9-10 | Majstrovstvá Slovenska na cestnom okruhu/ SIPM 3,Trnava, 08.07. - 08.07.2023 |
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | M-SR na dráhe 2023 / Žiacke kategórie, Košice, 20.05. - 20.05.2023 |
4. Place | Pupils B Boys - 9-10 | Halové Majstrovstvá Slovenska 2023 / SIPM 1, Badín, 04.02. - 04.02.2023 |
1. Place | Pupils C Boys - 0-8 | Skalka Inline / SIPM, Rajecké Teplice, 31.08. - 31.08.2022 |
3. Place | Pupils C Boys - 0-8 | Majstrovstvá Slovenska na cestom okruhu 2022/SIPM,Trnava, 09.07. - 09.07.2022 |
1. Place | Pupils C Boys - 0-8 | Majstrovstvá Slovenska na dráhe 2022/SIPM, Košice, 21.05. - 21.05.2022 |
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | Dobbin Sprint | Majstrovstvá Slovenska v hale 2024 / SIPM 1, 11.02. - 11.02.2024 |
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 3 Laps | Majstrovstvá Slovenska v hale 2024 / SIPM 1, 11.02. - 11.02.2024 |
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 5 Laps | Majstrovstvá Slovenska v hale 2024 / SIPM 1, 11.02. - 11.02.2024 |
|
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | Dobbin Sprint | Časovka na ovále / SIPM 4, Poprad, 27.08. - 27.08.2023 |
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 2. Laps | Časovka na ovále / SIPM 4, Poprad, 27.08. - 27.08.2023 |
|
5. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 100 m | Majstrovstvá Slovenska na cestnom okruhu/ SIPM 3,Trnava, 08.07. - 08.07.2023 |
5. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 1. Lap | Majstrovstvá Slovenska na cestnom okruhu/ SIPM 3,Trnava, 08.07. - 08.07.2023 |
5. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 950 m | Majstrovstvá Slovenska na cestnom okruhu/ SIPM 3,Trnava, 08.07. - 08.07.2023 |
|
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 1. Lap | M-SR na dráhe 2023 / Žiacke kategórie, Košice, 20.05. - 20.05.2023 |
3. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 500 m | M-SR na dráhe 2023 / Žiacke kategórie, Košice, 20.05. - 20.05.2023 |
2. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 800 m | M-SR na dráhe 2023 / Žiacke kategórie, Košice, 20.05. - 20.05.2023 |
|
4. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 1. Lap | Halové Majstrovstvá Slovenska 2023 / SIPM 1, Badín, 04.02. - 04.02.2023 |
4. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 3 Laps | Halové Majstrovstvá Slovenska 2023 / SIPM 1, Badín, 04.02. - 04.02.2023 |
4. Place | Pupils B Boys - 9-10 | 5 Laps | Halové Majstrovstvá Slovenska 2023 / SIPM 1, Badín, 04.02. - 04.02.2023 |
|
1. Place | Pupils C Boys - 0-8 | Skill Race | Skalka Inline / SIPM, Rajecké Teplice, 31.08. - 31.08.2022 |
2. Place | Pupils C Boys - 0-8 | 100 m | Skalka Inline / SIPM, Rajecké Teplice, 31.08. - 31.08.2022 |
1. Place | Pupils C Boys - 0-8 | 400 m | Skalka Inline / SIPM, Rajecké Teplice, 31.08. - 31.08.2022 |
|
3. Place | Pupils C Boys - 0-8 | 90 m | Majstrovstvá Slovenska na cestom okruhu 2022/SIPM,Trnava, 09.07. - 09.07.2022 |
3. Place | Pupils C Boys - 0-8 | 300 m | Majstrovstvá Slovenska na cestom okruhu 2022/SIPM,Trnava, 09.07. - 09.07.2022 |
3. Place | Pupils C Boys - 0-8 | 1. Lap | Majstrovstvá Slovenska na cestom okruhu 2022/SIPM,Trnava, 09.07. - 09.07.2022 |
|
1. Place | Pupils C Boys - 0-8 | Rovinka | Majstrovstvá Slovenska na dráhe 2022/SIPM, Košice, 21.05. - 21.05.2022 |
1. Place | Pupils C Boys - 0-8 | 200 m | Majstrovstvá Slovenska na dráhe 2022/SIPM, Košice, 21.05. - 21.05.2022 |
1. Place | Pupils C Boys - 0-8 | 500 m | Majstrovstvá Slovenska na dráhe 2022/SIPM, Košice, 21.05. - 21.05.2022 |